KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14246343
nr 1424 6343
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Etsning, signerad, porträtt, bland annat Anders Zorn, Bildmått: 25x19, yttermått inklusive ram: 43x34 cm
Kondition: fuktskador
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:38:14
100 kr
150 kr
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson